Перебудуйте речення так, щоб граматична основа складалася з одного головного чле?

Перебудуйте речення так, щоб граматична основа складалася з одного головного чле??а речення. Запишіть перебудовані речення. 1) Ще цей місяць народ називав весільником. 2) Селяни вже встигли зібрати врожай. 3) Робота на полі, у городі завершена.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ще цей місяць називали весільником Селяни вже зібрали урожай Робота завершена