Перебудуйте подані складнопідрядні речення на безсполучникові та поставте розділові знаки 1 Якщо на Маляну курка нап*ється води з калюжі,то чекай теплої,лагудної весни. 2 Мало хто знає,що чумацтво виниклоще в далекі часи Київсь...
Перебудуйте подані складнопідрядні речення на безсполучникові та поставте розділові знаки
1 Якщо на Маляну курка нап*ється води з калюжі,то чекай теплої,лагудної весни.
2 Мало хто знає,що чумацтво виниклоще в далекі часи Київської Русі.
Ответ(ы) на вопрос:
На Малянку курка нап'ється води з калюжі - чекай теплої, лагідної весни.
Мало хто знає: чумацтво виникло ще в далекі часи Київської Русі.