Перебудуйте прості речення так, щоб вони стали складними. Поставте потрібні розділові знаки. На підприємстві створено спеціальну службу для контролю зо роботою персоналу. Наведені вище факти підтверджують необхідність реконстру...

Перебудуйте прості речення так, щоб вони стали складними. Поставте потрібні розділові знаки. На підприємстві створено спеціальну службу для контролю зо роботою персоналу. Наведені вище факти підтверджують необхідність реконструкції заводу. У висновку комісії вказано на порушення, помилки, допущені керівником господарства. За бажанням клієнта аудитор може надати інші види послуг.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На підприємстві створено спеціальну службу, яка контролює роботу персоналу. Наведені вище факти підтверджують, що завод необхідно реконстроювати.