Перебудуйте речення так, щоб підмети в них стали звертанням. 1.Оленка не забувай допомагати своїй мамі. 2.Розганяє хмари вітер. 3.Зачарувала пісня мою душу. 4.Музика рідного краю летить хвилями Дніпра.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оленко, не забувай допомагати своïй мамi Вiтре, рощганяй хмари Пiсня, зачаруй мою душу Последнее не знаю, но может как-то помогла..