Передайте одним словом значення поданих фразеологізмів. Запахло смаленим, вітер у голові, сім п’ятниць на тиждень, гайки закрутити, допекти до живого, з відкритим серцем, узяти втямки, хоч око вийми, шкірити зуби, знайти спільн...

Передайте одним словом значення поданих фразеологізмів. Запахло смаленим, вітер у голові, сім п’ятниць на тиждень, гайки закрутити, допекти до живого, з відкритим серцем, узяти втямки, хоч око вийми, шкірити зуби, знайти спільну мову, з одного маху, на сміх брати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Запахло смаленим - передбачається небезпека. Вітер у голові - лег­коважний, несерйозний (про людину). Сім п’ятниць на тиждень -про тих, хто легко міняє свої рішення, не має ні про що сталої думки. Закрутити гайку кому – посилити вимоги до кого-небудь. Допекти до живого . – схви­лювати, справити на кого-небудь сильне, здебільшого неприємне враження. З відкритим серцем – щиро, від­верто. Взяти втямки – зрозу­міти, збагнути. Хоч око вийми — дуже темно. Шкірити зуби — сміятися. Знайти спільну мову – порозумітися; домовитися; досягти взаємного розуміння. З одного маху – відразу, дуже швид­ко, миттю, одноразово. На сміх брати — кепкувати з когось.