Перекладіть без перекладача 4 реченняЯ думаю що в майбутньому роботи замінять людей.Вони будуть виконувати роботу яку до цього робили люди.З'являться автомобілі які матимуть функцію автопілот.З'являться літаючі і плаваючі автом...

Перекладіть без перекладача 4 речення Я думаю що в майбутньому роботи замінять людей.Вони будуть виконувати роботу яку до цього робили люди.З'являться автомобілі які матимуть функцію автопілот.З'являться літаючі і плаваючі автомобілі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.I think that future work will replace people 2 They Will do the job that this did men. 3 There will be cars that will feature autopilot. 4 There will be flying cars and floating.