Перекладіть будь ласка без перекладачаВ наші часи люди не уявляють життя без технологій. В усьому світі майже не залишилося людей які б не користувалися телефоном і іншими приладами в галузі комп’ютеризації. Кожний день люди ст...

Перекладіть будь ласка без перекладача В наші часи люди не уявляють життя без технологій. В усьому світі майже не залишилося людей які б не користувалися телефоном і іншими приладами в галузі комп’ютеризації. Кожний день люди створюють щось нове і фантастичне для нас. Наприклад, гнучкий телефон який має вбудований проектор. Майже кожна людина навчилася користуватися телефоном і комп’ютером. Користується вона ним коли шукає по інтернету товар який їй потрібен, або переглядає новини або шукає різні цікавинки. Технології дуже допомагають людині особливо комп’ютер. Замість того щоб написати ми можемо надрукувати зробивши два кліки. На мою думку технології будуть дуже впливати на життя людей коли винайдуть штучний інтелект коли замість людей роботи будуть заміняти людей в різних сферах послуг
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
In our time, people can not imagine life without technology. Worldwide almost no people who would not use the phone and other devices in the field of computerization. Every day people create something new and fantastic for us. For example, flexible phone that has a built-in projector.Almost everyone has learned to use the phone and the computer. She enjoys it when looking on the internet product which it is required or viewing news or looking for different attractions.Technology is helping people especially the computer. Instead we can write print making two clicks.I think technology will greatly affect the lives of people when invent artificial intelligence where instead of people will replace people in different areas of services