Перекладіть і запишіть речення українською мовою,замінюючи виділений іменник відносним займенником який у потрібній формі 1.Я весь вечер читал книгу,книга увлекла меня.2.Мы пошли по аллее,по обеим сторонам аллеи росли старые ли...

Перекладіть і запишіть речення українською мовою,замінюючи виділений іменник відносним займенником який у потрібній формі 1.Я весь вечер читал книгу,книга увлекла меня.2.Мы пошли по аллее,по обеим сторонам аллеи росли старые липы.3.За поворотом реки покалась лодочка,в лодочке сидело два гребца.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Я увесь вечір читав книгу, яка захопила мене. 2. Ми пішли по алеї, обабіч якої росли старі липи. 3. За поворотом ріки з'явився човник, у якому сиділи два весляра.