Перекладіть на Англійську ТІЛЬКИ НЕ ПЕРЕВОДЧИКОМ! Зимові канікули були сповнені гарного настрою та незабутніх вражень. Я щодня ходила на прогулянки з друзям та цілковито віддавалася своїм захопленням. Я подивилась багато цікав...

Перекладіть на Англійську ТІЛЬКИ НЕ ПЕРЕВОДЧИКОМ! Зимові канікули були сповнені гарного настрою та незабутніх вражень. Я щодня ходила на прогулянки з друзям та цілковито віддавалася своїм захопленням. Я подивилась багато цікавих фільмів і прочитала декілька книжок. Я дуже люблю зимові канікули. Хоч вони й значно коротші за літні, зате завжди проходять весело та яскраво. Все тому, що на зимові канікули припадають мої улюблені свята – Новий рік та Різдво. Усі два тижні відпочинку від занять панує святкова атмосфера.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А почему переводчиком нельзя?