Перекладить слова и поривняйте их написання а український и росийський мовах Корня рта пня льва лба мха льда камня огня вечером щека шелк шоколад жестокость славяне крапива богатство казачий

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кореня. рота, пенька, лоба, моха, льоду, каменя, вогня, вечером, щьока. шовк, шоколад,жорстокість ,слов"яни. кропива, багатство, козачий,