Перекладіть текст пжжжж даю 70 бБудь ласка коректно.Текст в фото англ мова 6 кл Карпюк

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ви любите подорожувати? Якщо так, то ви можете побачити і дізнатися багато речей. Кращий спосіб вивчити географію поїздок. Кращий спосіб дізнатися, зрозуміти людей, щоб зустрітися і їх в своїх власних будинках. Коли люди знаходяться у відпустці або, як кажуть американці, на канікули, вони хотіли змінити. Вони подорожують, щоб побачити інші країни і континенти, міста і населені пункти. Він завжди nteresting відкрити для себе нові речі. Якщо ви у відпустці, ви повинні організувати все, перш ніж відправитися в поїздку Є туристичні агентства, де ви можете отримати допомогу з транспортного засобу і планування вашого відпустки. Ви можете подорожувати на поїзді, на літаку, на кораблі або на машині. При використанні будь-якого виду транспорту ви називаються пасажир. Це точно, що всі способи подорожей мають свої переваги і недоліки. І люди вибирають так, як вони хотіли Не забудьте фотоапарат, щоб сфотографувати пам'ятки міста або з видом на гори, озера або лісу відомих людей, стародавніх будівель або навіть тварин і птахів.