Перекладіть текст українською мовою.підкресліть синоніми. Начало весны.Ещё бугут шумные ручьи.Тихо,безмолвно вокруг.В прозрачном воздухе оссобено яркими кажуться голубой цвет глубокого,бездонного неба,синие тени на снегу.Скоро ...
Перекладіть текст українською мовою.підкресліть синоніми.
Начало весны.Ещё бугут шумные ручьи.Тихо,безмолвно вокруг.В прозрачном воздухе оссобено яркими кажуться голубой цвет глубокого,бездонного неба,синие тени на снегу.Скоро из-под снега появятся застенчивые,несмелые вестники весны-подснежники.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Почалась весна. Ще шумять бурхливі річеньки. Тихо, бозмовно навкруги. В прозорим повітрі особливо яскравим вважаються синій колір глибокого, бездонного неба, сині тіні на снігу. Скоро з-під сніга з'являться сором'язливі, несміливі вістники весни-підсніжники. Синоніми вибач сама