Перекласти на укр: Учиться всегда пригодиться. Быть грозе великой! Я попросил

Перекласти на укр: Учиться всегда пригодиться. Быть грозе великой! Я попросилдруга помочь. У меня возникло непреодолимое желание прилечь. Я пошел прогуляться. БЕЗ ПЕРЕКЛАДАЧА!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вчитися завжди стане у нагоді бути грозі великій  я попросив друга допомогти  у мене виникло бажання прилягти ( 1 слово не знаю ) я пішов прогулятися