Перекласти на українську 3 прислівя Men build houses ,women make homes Every bird likes its own nest There is no place like home
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чоловіки будують будинки, жінки вдома. Кожен птах любить своє власне гніздо. Існує немає місця як вдома
Гость
Чоловіки будують будинки, жінки вдома Кожен птах любить своє власне гніздо Існує немає місця як вдома это перевод)