ПЕРЕКЛАСТИ СРОЧНО Я БУВ В ПАРКУ ВЧОРА МИ НЕ БУЛИВ СЕЛІ ВІН БУВ У ШКОЛІ НІ ВОНІ БУЛИ

ПЕРЕКЛАСТИ СРОЧНО Я БУВ В ПАРКУ ВЧОРА МИ НЕ БУЛИВ СЕЛІ ВІН БУВ У ШКОЛІ НІ ВОНІ БУЛИВ КІНОТЕАТРІ ТАК
Гость
I was in the park yesterday He was at the school