Перепеши.Пiдкресли iменникi 3 вiдмiни.Визнач iх вiдмiнок . 1)Честь,совiсть,доброта-цi якостi характеру завжди прикрашали людину. 2)Земля облагороджує людину,проганяє з неi лiнь i байдужiсть,освячуэ найкращi людськi gjxennz. 3)В...

Перепеши.Пiдкресли iменникi 3 вiдмiни.Визнач iх вiдмiнок . 1)Честь,совiсть,доброта-цi якостi характеру завжди прикрашали людину. 2)Земля облагороджує людину,проганяє з неi лiнь i байдужiсть,освячуэ найкращi людськi gjxennz. 3)Вiддавна смiливостi й одвазi шумить по всесвiту хвала.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Честь, совість - 3 відміну, називний відмінок. 2. Лінь, байдужість - знахідний відмінок. 3.Сміливості, одвазі - давальний відмінок.