Перепешіть замінюючи діалектні слова на такі що відповідають літературній нормі.Звіртеся з тлумачним словником Рання пташка зерно джолобає, а пізня очі протирає. Добрий сусіда кращий за десятьох стрийків. Де немає вовка , там і...

Перепешіть замінюючи діалектні слова на такі що відповідають літературній нормі.Звіртеся з тлумачним словником Рання пташка зерно джолобає, а пізня очі протирає. Добрий сусіда кращий за десятьох стрийків. Де немає вовка , там і заєць газда. Де двоє бються , третій крисані підбирає. Стукотить,гуркотить- джінджик з дуба летить! Сорочка ближча до тіла , аніж гуня. Мудрий, як Соломонів патинок. Ваганами море не перепливеш. З файної тарілки файний і черепок.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рання пташка зерно клює, а пізня очі протирає. Добрий сусіда кращий за десятьох дядьків. Де немає вовка , там і заєць господар. Де двоє б"ються , третій капелюхи підбирає. Стукотить,гуркотить- франт із дуба летить! Сорочка ближча до тіла , аніж свитка. Мудрий, як Соломонова пантофля. Ночвами море не перепливеш. З гарної тарілки гарний і черепок.