Перепишіть, розкриваючи дужки і, де треба, подвоюючи букви. 1. Ма(н)а з неба не падає і не впаде. (М. Вінграновський.) 2. Вся величезна те(р)иторія станції була в цей день переповнена військами. (О. Гончар.) 3. Цінує розум ви...

Перепишіть, розкриваючи дужки і, де треба, подвоюючи букви. 1. Ма(н)а з неба не падає і не впаде. (М. Вінграновський.) 2. Вся величезна те(р)иторія станції була в цей день переповнена військами. (О. Гончар.) 3. Цінує розум вигуки прогре(с)у, душа скарби правічні стереже. (Л. Костенко.) 4. Мадо(н)а — це жінка з маленьким дитям на руках. (Л. Забашта.) 5. Хіба мета(л) проймеш словом? (Панас Мирний.) 6. Моє небо підперте коло(н)ами димарів, а земля оперезана поясом лану. 7. З обличчя Таллінн сон свій витер. До праці та(л)і(н)ці ідуть. (З тв. В.Лучука.) 8. По піскуватій лінії берега, серед тінистих садків, біліли розкішні ві(л)и. (М.Коцюбинський.)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Мана з неба не падає і не впаде. (М. Вінграновський.) 2. Вся величезна  територія станції була в цей день переповнена військами. (О. Гончар.) 3. Цінує розум вигуки прогресу, душа скарби правічні стереже. (Л. Костенко.) 4.  Мадонна — це жінка з маленьким дитям на руках. (Л. Забашта.) 5. Хіба  метал проймеш словом? (Панас Мирний.) 6. Моє небо підперте колонами  димарів, а земля оперезана поясом лану. 7. З обличчя Таллінн сон свій витер.  До праці таллінці ідуть. (З тв. В.Лучука.) 8. По піскуватій лінії берега, серед  тінистих садків, біліли розкішні вілли. (М.Коцюбинський.)