Перепишіть, розставте розділові знаки в реченнях, поясніть пунктограми. Ненависть і любов неначе крила (3 творів Д. Павличка). Море Шевченкової поезії то частина океану народної пісні (П. Федченко). Не заздрю нищим і духовно вб...

Перепишіть, розставте розділові знаки в реченнях, поясніть пунктограми. Ненависть і любов неначе крила (3 творів Д. Павличка). Море Шевченкової поезії то частина океану народної пісні (П. Федченко). Не заздрю нищим і духовно вбогим і хитро ситим в сонній тишині (А. Малишко). Я оживаю знов у полі як сміх як пісня як туман (Г. Лютко). Народе мій до тебе я ще верну як в смерті обернуся до життя своїм стражденним і незлим обличчям. (В. Стус)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ненависть і любов-неначе крила(я вважаю тире між підметом і присудком) Море Шевченкової поезії -то частина океану народної пісні(тире між підметом і присудком) Я оживаю знов у полі,як сміх ,як пісня,як туман(відокремлена обставина виражена порівнянням) Народе мій,до тебе я ще верну,як в смерті обернувся до життя своїм стражденним і незлим обличчям(звертання,ну і друга кома там потрібна точно) Не заздрю нищим і духовно вбогим,і хитро ситим в сонній тишині(Кома ставиться при повторенні сполучника "і")