Перетвори погану звичку на добру:Зустрічати бабусю,яка прийшла в гості зі словами:"А що ти мені принесла?" (це погана звичка а яка добра ?) будь ласка допоможіть мені треба на завтра.ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕ P.S даю 29 балів якщо д...

Перетвори погану звичку на добру:Зустрічати бабусю,яка прийшла в гості зі словами:"А що ти мені принесла?" (це погана звичка а яка добра ?) будь ласка допоможіть мені треба на завтра.ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕⊕ P.S даю 29 балів якщо допоможете
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зустрічати бабусю зі словами: " А що ти мені принесла? " це погана звичка Добра звичка це зустрічати бабусю зі словами: " Бабуся я так радий тебе бачіти "