Переведи на казахский язык.Какая у тебя любимая еда?В составе мороженого что?

Переведи на казахский язык. Какая у тебя любимая еда? В составе мороженого что?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Балмұздақ жасалып, сүт немесе кілегей қосылған әр түрлі санының табиғи немесе жасанды дәмдік қоспалар, толтырғыштар, бояғыштар, қолдайтын және қажетті консистенциясын заттар. Дәл осы жерде, мұздатылған, қиын, барлығы болдырмау қосу әр түрлі непитательных компоненттері. Өйткені, құрамы балмұздақ тиіс қалың, біртекті, бірақ бұл жеткілікті жұмсақ. Дегенмен, десертное балмұздақ беретін мейрамханаларда және талап етілмейтін үй-жай таяқшаны, можно по праву деп санауға шын мәнінде пайдалы, өйткені ол дерлік тек кілегей және жеміс-жидек.