Переведи распорядок дня !!! пж без переводчика я просыпаюсь в 7.00 я завтракаю в 7.25 я иду в школу в 7.42 я иду домой в 14.00 я обедаю в 15.00 я делаю д/з в 16.00 я ужинаю в 20.00 я ложусь спать в 22.00

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I wake up at seven in the morning. I have breakfast at seven twenty-five in the morning. I go to school at seven forty-two in the morning. I go home at two o'clock in they afternoon. I have dinner at three o'clock in the afternoon. I do my homework at four o'clock in the afternoon. I have dinner at eight o'clock in the evening. I go to sleep at ten o'clock in the evening.