Переведите без переводчика. Сегодня у нас субботник. Все друг другу помогают. Учителя помогают нам. Я с друзьями убирал снег. После субботника мы пошли пить чай.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бүгін бізде сенбілік өтті. Барлығы бір-біріне көмектеседі. Мұғалімдер көмектеседі. Менің достармен убирал қар. Сенбіліктен кейін біз бір-бірлерімен шай ішуге.
Гость
бугін бізде сенбі. Бір-бірімізге еөмектесемыз.Ұстаздар бізде көмектеседі.Мен жəне досыммен қар тазалаймыз. Сенбі аяқталды, біз шай ішемыз