Переведите Дайындаймын картаны, Сүртем тақта партаны. Гүлдерге су құямын, Қоқыс болса, жиямын. Кезекшімін мен енді, Тазартамын еденді. Терезе, есік жуамын, Шаң, тозаңды қуамын.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Готовить карту, Вытереть доску, парту. Поливать цветы Собирать мусор Смотреть широко Чистить (мыть) пол Мыть окно, дверь, Убирать пыль