Переведите эти предложения: You have got a guinea pig as a pet,.....? They have got a lot of grass for the rabbit,....?

Переведите эти предложения: You have got a guinea pig as a pet,.....? They have got a lot of grass for the rabbit,....? Sarah hasn"t got a budgie,......? My brother hasn"t got many coins in his collection,.......? We haven"t got much time,....? John has got a new pet,.....?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У тебя есть питомец морская свинка,...? У них есть много травы для кролика,...? У Сары нет буджи,...? У моего брата нет много монет в его коллекции,...? У нас мало времени,...? У Джона есть новый питомец,...?