Переведите эти предложения на казахский язык даю 20 балов утром надо чистить зубы уходя домой надо мыть руки перед едой надо мыть руки нужно мыть волосы и купатся раз в неделю нужно полоскать рот после еды

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
азанда тазалауға қажетке тістер үй жууға қажетке қолдар кете алдым аспен жууға қажетке қолдар жууға керекке шаш және купатся ретті в аптаны шайуға керекке ауыз тамақтан кейін
Гость
Танертен тис ысу керек,уйден шыгарда колды жуу керек,тамактанар алдында колды тазалап жуу керек,аптасына бир рет Басты жане жуыну керек,тамактанып болганнан кеин тис ысу керек.