Переведите . Гүл толы қала, дала да, Гүл толы бүгін омырау. Шақырып мектеп-анаға, Соғылды тұңғыш қоңырау. Қадірлі мектеп, бұл мектеп, Оқыған ата-анамыз. Атыңды сенің кұрметтеп, Әрқашан еске аламыз. Сүйеміз мектеп-ұлы ана, Парт...

Переведите . Гүл толы қала, дала да, Гүл толы бүгін омырау. Шақырып мектеп-анаға, Соғылды тұңғыш қоңырау. Қадірлі мектеп, бұл мектеп, Оқыған ата-анамыз. Атыңды сенің кұрметтеп, Әрқашан еске аламыз. Сүйеміз мектеп-ұлы ана, Партаңды, карта, тақтаңды. Ержетіп талай ұланың, Еңбегін ел мақтады.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Город полный цветов и улица, Цветок сегодня полон воздуха. Позвала мать школа, Прозвинел тихий звонок. Дорогая школа,это школа, Учились наши родители. Название твое бережем, Вспоминаем его всегда. Любим тебя, уважаемая школа, Парту, карту и доску. Вырасли тут многие, Труд твой народ похвалил