Переведите на английский 1.Подивившись улюблену програму з відомими телеартистами, вони пішли гуляти 2.Вона стояла посеред кімнати зосереджено вивчаючи розташування кольрів і форм на картині.Це був справжній шедевр 3.Переглядую...

Переведите на английский 1.Подивившись улюблену програму з відомими телеартистами, вони пішли гуляти 2.Вона стояла посеред кімнати зосереджено вивчаючи розташування кольрів і форм на картині.Це був справжній шедевр 3.Переглядуючи роботи своєї матері вона не могла передати свої враження словами 4.Діти слухали вчителя дуже уважно вбираючи кожне його слово затамувавши подих
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Podyvyvshys favorite program with renowned teleartystamy, they went for a walk 2.They middle of the room was concentrated learning arrangement and forms for Color kartyni.Tse was a masterpiece 3.Perehlyaduyuchy of his mother she could not convey his impression words 4.Dity teacher listened carefully absorbing every word with bated breath