Переведите на английский пожалуйста) 1. Раніше він жив у Лондоні. Він багато років працював там, поки не переїхав до Манчестера. 2. Востаннє він грав у баскетбол два роки тому. Відтоді він грав тільки в теніс. 3. Коли вони йог...

Переведите на английский пожалуйста) 1. Раніше він жив у Лондоні. Він багато років працював там, поки не переїхав до Манчестера. 2. Востаннє він грав у баскетбол два роки тому. Відтоді він грав тільки в теніс. 3. Коли вони його заарештували? – Минулого тижня. За ним стежили з початку року, але не чіпали, поки він не спробував виїхати із країни. – А я завжди вважав його чесною людиною. 4. Він учора ходив до бібліотеки. Там було дуже багато відвідувачів. – Так, канікули почалися два тижні тому, але деякі студенти досі не здали іспити й продовжують готуватися до них. 5. Два роки тому вони жили у Південній Америці. Нещодавно вони повернулися. 6. Де він був торік? – У лікарні. Він не звертався до лікаря, поки його хвороба не стала надто серйозною. Він досі ще не зовсім одужав. 7. Вони виїхали за місто на все літо й залишили свого собаку у нас. Обіцяли його забрати, але досі цього не зробили.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Previously, he lived in London. For many years he worked there, until I moved to Manchester. 2. Last time he played basketball two years ago. Since then, he's played only tennis. 3. When they arrested him? – Last week. Watched him since the beginning of the year, but didn't touch until he tried to leave the country. And I always considered him an honest man. 4. Yesterday he went to the library. There were a lot of visitors. Yeah, vacation started two weeks ago, but some students have still not passed the exam and continue to prepare for them. 5. Two years ago they lived in South America. They recently returned. 6. Where was he last year? – In the hospital. He did not seek medical attention until his illness became too serious. He has still not quite recovered. 7. They drove out of town for the summer and left his dog with us. Promised to take him, but still didn't. наверное так точно не знаю)