Переведите на анг.язык КАК У НЕЕ ДЕЛА? ЧТО У НЕЕ ЕСТЬ?КАКОГО ОНИ ЦВЕТА?и дайте правильный вариант:1)he can(speak/speaks/to speak) English.2)Bob (must/must't)run at school.He can (run/runs/to run) in the park.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
How is she? What does she have? What color are they? 1. Speak 2. Must, run
Гость
How is she? What does? What color is it? 1) He can speak English. 2) Bob mustn't run at school. He can run in the park.