Переведите на кахский : Я на 8 марта подарила маме открытку. Сделала своими руками. Там я нарисовала разных животных, стихи и различные узоры. Ей очень понравилось она поблагодарила меня и похвалила за старание

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен анама 8 наурызға ашық хат сыйладым. Өз қолымнан жасадым. Мен онда әртүрлі жануарларды салып, өлеңдер жазып, көркемдедім. Оған қатты ұнап, мені мақтап, тырысқаным үшін мадақтады.