Переведите на КАЗАХСКИЙ. Электронными книгами многие пользуются. Там можно найти разные книги, такие как : фантастика, романы, детективы и другое. В электронном виде удобнее читать. Мне очень нравятся электронные книги. Тебе нр...

Переведите на КАЗАХСКИЙ. Электронными книгами многие пользуются. Там можно найти разные книги, такие как : фантастика, романы, детективы и другое. В электронном виде удобнее читать. Мне очень нравятся электронные книги. Тебе нравятся электронные книги? Что бы ты хотел прочитать в электронной книге?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Электрондық кітаппен көп адамдар қолданады.Ол жақта əріпі түрлі кітаптары табуға болады:фантастикалық романдар жəне детективтер туралы т.б.Электрондық түрде оқуға ыңғайлы.Маған электрондық кітаптар қатты ұнайды. Саған əлектрондық кітаптар ұнайды ма? Сен электрондық кітапта не туралы оқыған келеді?