Переведите на КАЗАХСКИЙ. Электронными книгами многие пользуются. Там можно найти разные книги, такие как : фантастика, романы, детективы и другое. В электронном виде удобнее читать. Мне очень нравятся электронные книги. Тебе нр...
Переведите на КАЗАХСКИЙ.
Электронными книгами многие пользуются. Там можно найти разные книги, такие как : фантастика, романы, детективы и другое. В электронном виде удобнее читать. Мне очень нравятся электронные книги.
Тебе нравятся электронные книги?
Что бы ты хотел прочитать в электронной книге?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Электрондық кітаппен көп адамдар қолданады.Ол жақта əріпі түрлі кітаптары табуға болады:фантастикалық романдар жəне детективтер туралы т.б.Электрондық түрде оқуға ыңғайлы.Маған электрондық кітаптар қатты ұнайды.
Саған əлектрондық кітаптар ұнайды ма?
Сен электрондық кітапта не туралы оқыған келеді?