Переведите на казахский пожалуйста срочно нужно!!!!!! Объявление Объявление!! Дорогие ученики!!! проходят турниры по футболу. Около школы, 16 февраля 2017 года в 4:30. Будут призы!! На линейке вруч...

Переведите на казахский пожалуйста срочно нужно!!!!!! Объявление Объявление!! Дорогие ученики!!! проходят турниры по футболу. Около школы, 16 февраля 2017 года в 4:30. Будут призы!! На линейке вручат награды и грамоту. Прошу не опаздывать!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Құрметті студенттер !!! футбол турнирлер өткізді. мектеп жанында, 16 ақпан, 2017 4:30. сыйлықтар болады !! жолда сыйлықтар мен сертификаттар табыс етіледі. кеш болуы емес сұраймыз !!!
Гость
жарнама Хабарландыру !! Құрметті студенттер !!! футбол турнирлер өткізді. Мектеп жанында, 16 ақпан, 2017 4:30. Сыйлықтар болады !! Жолда сыйлықтар мен сертификаттар табыс етіледі. Кеш болуы емес сұраймыз !!!