Переведите на казахский: - Привет, Адиль! - Привет, Жанара! - Ты в каком городе живёшь? - В Алмате,а ты? - А я в Астане. - Жанара,в каких городах ты была? - Я была в Москве, Астане, Жезказгане,Петропавловске. - Интересно,тебе...

Переведите на казахский: - Привет, Адиль! - Привет, Жанара! - Ты в каком городе живёшь? - В Алмате,а ты? - А я в Астане. - Жанара,в каких городах ты была? - Я была в Москве, Астане, Жезказгане,Петропавловске. - Интересно,тебе понравилось? - Да,очень! - Пока - Пока
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Сәлем, Әділ! - Сәлем,Жанар! - Сен қай қалада тұрасын? - Алматыда, ал сен? - Ал мен Астанада. - Жанар, сен қандай қалаларда болдын? - Мен Мәскеуде болдым, Астанада, Жезқазғанда, Петропавлда. - Қызық, саған ұнадыма? - Иә, өте қатты! - Сау бол - Сау бол