Переведите на казахский язык -привет муслим, как дела? -привет саша, дела хорошо -Ко мне завтра приезжают гости из Казахстана, ты не знаешь какие у них национальные блюда? -Знаю, это бешпармак, бауырски,кумыз, казы -Из чего го...

Переведите на казахский язык -привет муслим, как дела? -привет саша, дела хорошо -Ко мне завтра приезжают гости из Казахстана, ты не знаешь какие у них национальные блюда? -Знаю, это бешпармак, бауырски,кумыз, казы -Из чего готовят бешпармак? -Бешбармак готовят из баранины, конины или говядины. - Бауырсаки это что? - Это мучно еизделие, которое подается к чаю.  -Спасибо, ты мне помог -пожалуйста. пока!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Сəлем Мүслім , қалың қалай? -Сəлем Саша, қалым жақсы -Ертең маған Қазақстаннан қонақтар келеді, олардың ұлттық тағамы қандай екенін білмейсің ба? - Білемін, олар бауырсақ , бешпармақ, қымыз, қазы - Бешпармақты неден жасайды? - Бешпармақты қойдың, жылқының немесе сиырдың етінен жасайды. - Бауырсақ деген не? - Шайға қойылатын ұннан жасалған тағам. - Рахмет сен маған көмектестің - Жарайды сау бол