Переведите НА казахский язык Привет Привет У тебя Есть распорядок дня? да что ты делаешь в 9 утра? встаю умываюсь делаю зарядку одеваюсь а ты? сплю что ты делаешь в обед? кушаю потом иду гулять а ты? тоже кушаю скажи пожалуйс...

Переведите НА казахский язык Привет Привет У тебя Есть распорядок дня? да что ты делаешь в 9 утра? встаю умываюсь делаю зарядку одеваюсь а ты? сплю что ты делаешь в обед? кушаю потом иду гулять а ты? тоже кушаю скажи пожалуйста что можно поделать в пять часов я делаю уроки но я их делаю в семь тогда гуляй спасибо пока пока
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-салем! -Салем! -сенде озинин кун тартибин бар ма? -иа,бар -сонда тангы сагат 9 не истейсин? -турамын,бети колмымды жуамын,ар турли жаттыгуларды жасаймын сосын кинемен,ал сен ше? -уйыктаймын -ал сен туски аста не жасайсын? -тамак жеп,далада ал сен ше? -мен де тамак жеймин ,айтшы ал сагат бесте не истеуге болады? -билмейм бирак мен сабактарды жасаимын -ал мен сабакты сагат жетиде жазамын -солай болса,далада ойнап кор -жаксы,рахмет -сау бол! -сау бол!