Переведите на казахский язык: Я иду в школу пешком. Я не езжу на автобусе потому что живу рядом. Иногда я иду в школу с подругой, но чаще всего с сестрой.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен мектепке жаяу бармын. Мен автобусқа отырмаймын, себебі мен мектептін жанында тұрамын. Кей-кезде мен мектепке құрбыммен, бірақ көбінесе әпеммен бармын.
Гость
Мен мектепке жаяу барамын.Мен автобуспен бармаймын себебі мектептін қасында  тұрамын.Кейде  мектепке мен құрбыммен барамын.,бірақ көбінесе әпкеммен барамын.