Переведите на русский пожалуйста) қазақ тілі -қазақ халқының ана тілі. Ол халық тарихымен бірге жасап, ұрпақтан ұрпаққа қатынас құралы ретінде қызмет етіп келеді. 1989 жылы қазақ тілі мемлекеттік мәртебе алды. Қазақ тілі -Қазак...

Переведите на русский пожалуйста) қазақ тілі -қазақ халқының ана тілі. Ол халық тарихымен бірге жасап, ұрпақтан ұрпаққа қатынас құралы ретінде қызмет етіп келеді. 1989 жылы қазақ тілі мемлекеттік мәртебе алды. Қазақ тілі -Қазакстан және Ресей, Өзбекестан, Қығыстан, Түркіместан, Монғолия, Қытай, Аүғастан, Иран, Түркия, т. б елдерде тұратын қазақтардың ана тілі .Қазақ тілі -өркендеген мәдениеттің тілі,ғылыми тіл, ресми ісқағаздарының тілі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ЛОВИ Я САМ КАЗАК qazaq tili -qazaq xalqınıñ ana tili. Ol xalıq tarïxımen birge jasap, urpaqtan urpaqqa qatınas quralı retinde qızmet etip keledi. 1989 jılı qazaq tili memlekettik märtebe aldı. Qazaq tili -Qazakstan jäne Resey, Özbekestan, Qığıstan, Türkimestan, Monğolïya, Qıtay, Aüğastan, Ïran, Türkïya, t. b elderde turatın qazaqtardıñ ana tili .Qazaq tili -örkendegen mädenïettiñ tili,ğılımï til, resmï isqağazdarınıñ tili. Казахский язык казахского народа на родном языке. Он связан с историей народа, поколение за поколением служил в качестве средства общения. В 1989 году государственный язык казахский. Казахский язык -Qazakstan и Россия, Özbekestan Qığıstan Türkimestan, Монголия, Китай, Aüğastan, Ирана, Турции, и так далее. .the язык -örkendegen коренных казахов, живущих в культуре, языке, научный язык, официальный язык isqağazdarınıñ.
Гость
Казахский язык-родной язык казахского народа. Он служит с поколения в поколения как инструмент общения, он живет вместе с историей народа. В 1989 году казахский язык получил статус государственного языка. Казахский язык - так же является родным языком людей казахской национальности проживающих в России, в  Узбекстане, в Кыргызстане, в  Туркменстане, в Монголии, в Китай, в Афганистане, в Иране, в Турции и в других государствах. Казахский язык- язык развивающейся культуры, знании, и официальных деловых бумаг.