ПЕРЕВЕДИТЕ НА РУССКИЙ СРОЧНО!!!!!!!! Мына орын бос па екен? Жоқ,бос емес. Анау орын бос, Соған отыруыңа болады Ас мәзірінде не бар? Тұшпара, борщ бұқтырылған ет бар Маған ссалаь, еті бар сорпа беріңізші Саған күріші бар котлет...

ПЕРЕВЕДИТЕ НА РУССКИЙ СРОЧНО!!!!!!!! Мына орын бос па екен? Жоқ,бос емес. Анау орын бос, Соған отыруыңа болады Ас мәзірінде не бар? Тұшпара, борщ бұқтырылған ет бар Маған ссалаь, еті бар сорпа беріңізші Саған күріші бар котлет берейін бе? Иә, сосын шай беріңізші Мінеки, ал Рақмет, апай
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Это место свободно?нет,тут занято.Вон там свободно можешь туда сесть.Что есть в меню?дальше незнаю