ПЕРЕВЕДИТЕ НА РУССКИЙ ЯЗЫК English, plays a big role in a person's life. People need English to communicate with people of other countries, read books in English. And if a person is a fan of foregin football, and travels abroad...
ПЕРЕВЕДИТЕ НА РУССКИЙ ЯЗЫК English, plays a big role in a person's life. People need English to communicate with people of other countries, read books in English. And if a person is a fan of foregin football, and travels abroad for foorball. To understand, that admirers to know English completely. Yes, and English language weel helps to develop human speech.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
английский, играет большую роль в жизни человека. Народ нужен английский, чтобы общаться с людьми других стран, читать книги на английском языке. И если человек поклонник заграничного футбол, и путешествия за границу на футбол. Чтобы понять, что поклонники, чтобы полностью знать английский язык. Да, и русский язык куда помогает развивать человеческую речь.