Переведите на русский язык Пожалуйстаа, көктем келді,құс келді күн үзын, түн қысқа енді көктем келді су акты , күннің көзі шуакты. көктем келді гүл өсті көбелектер гулесті. көктем келді: көл үсті көңілді де келісті. көк...

Переведите на русский язык Пожалуйстаа, көктем келді,құс келді күн үзын, түн қысқа енді көктем келді су акты , күннің көзі шуакты. көктем келді гүл өсті көбелектер гулесті. көктем келді: көл үсті көңілді де келісті. көктем келді: іс келді, күн ұзын, түн қысқа енді,
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
весна пришла,птицы пришли длинных дней, коротких ночей теперь акты весна воды , шуакты солнце. весна цветы выросли гулесті бабочки. весна пришла: поверхность озера согласились и весело. весна:, длинных дней, коротких ночей и теперь,