Переведите НЕ С ПЕРЕВОДЧИКА !С казахского на русский ! Тұрардың сабаққа селқос екенін аңғарған Иван Владимирович оның партасына таяп келіп, алдындағы дәптеріне үңілді. Қара тақтадағы А, а деген белгілерді балалар көшіріп жазуға...

Переведите НЕ С ПЕРЕВОДЧИКА !С казахского на русский ! Тұрардың сабаққа селқос екенін аңғарған Иван Владимирович оның партасына таяп келіп, алдындағы дәптеріне үңілді. Қара тақтадағы А, а деген белгілерді балалар көшіріп жазуға тиіс болатын. Ал Тұрардың дәптерінде жеке әріптер емес, сөздер жазулы екен. ,,Аспара, Қызыл Жебе. Көке."
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Турару нет дела до урока (сидит думая о своём), Иван Владимирович подошел к его парте и присмотрелся в его тетрадь. На черной доске было написано "А", значит дети должны были записать букву "А". У Турара были записаны не просто буквы, а слова целые "Аспара, Қызыл, Жебе. Көке."