Переведите пожалуйста : I would like to apply for the position of trainee shop assistant advertised in yesterdays Observer. Please find enclosed a cop

Переведите пожалуйста : I would like to apply for the position of trainee shop assistant advertised in yesterdays Observer. Please find enclosed a cop y of my CV. I am 16 years old and in my final year at St Marys Comperhensive School. I have just completed a GNVQ Intermediate Part One in Hospitality and Catering and in June I will be taking GCSE exams in English mathematics history religious studies and science. Last summer I spent four weeks working in which I enjoyed. While I was there I checked . At school I play for the school team and help to run the school shop. I would like to work for the Body Shop because it offers training and because i think that providing natural products to customers is a useful job. I look forward to hearing from you.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я хотів би претендувати на посаду стажиста помічника продавця рекламованого в вчорашнього спостерігача. Будь ласка, додаються копія мого резюме. Мені 16 років, і в мій останній рік у Санкт-Меріс Comperhensive школи. Я тільки що закінчив частина GNVQ проміжним у сфері гостинності та громадського харчування і в червні я буду приймати GCSE іспити в історії англійського математика релігієзнавства і науки. Минулого літа я провів чотири тижні роботи, в якій я користувався. У той час як я був там, я перевірив. У школі я грати за шкільну команду і допомогти бігти в школу магазин. Я хотів би працювати для магазину тіла, тому що він пропонує навчання й тому, що я думаю, що надання натуральних продуктів для клієнтів є корисною роботою. З нетерпінням чекаю Вашої відповіді.