Переведите пожалуйста: - может пойдешь со мной завтра в театр? - да пойду - а в какой театр пойдем, какие ты театры знаешь? - имени Мусрепова, имени Сац, имени Кужамьярова. - пойдем в театр имени Мусрепова , там показывают нов...

Переведите пожалуйста: - может пойдешь со мной завтра в театр? - да пойду - а в какой театр пойдем, какие ты театры знаешь? - имени Мусрепова, имени Сац, имени Кужамьярова. - пойдем в театр имени Мусрепова , там показывают новый мюзикл "оливер твист" - хорошо пойдем
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Сен ертен менимен Бирге театрга барасын ба? -Ия барам -Кай театрга барамыз? Сен кандай театрларды билесин ? -Мусреповтын театрын Сацтын театрын кужамьяровтын театрын билемин - Мусреаовтын театрына барайык ертен сол жакта оливер твист деген мюзикл койылады -Жарайды барайык
Гость
-мумкин ертен менимен театрга барасын - иа барам -кандай театрга барамиз,кандай тетрларди билесин? -Мусрепов атындагы,Сац атындагы Кужамьярова. -Мусрепов атындагы театрга барайык,онда "оливер твист" жана шыгарлымын корсетеди -жакси барайык