Переведите, пожалуйста на казахский язык, спасибо. Моя школа большая. Красивый актовый зал, есть спортзал. Большие коридоры, где висят стенгазеты, фотографии ученых. Уютные классы. Так же есть столовая. Я очень люблю свою школу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менін мектебiм улкен. Әдемі аудиториялық, жаттығу залы. Ірі дәліздер, ғалымдардың қабырға газеттерін ілулі, фотосуреттер. Жайлы сыныптар. Асхана бар. Мен өз мектебiмдi жақсы көремін.