Переведите пожалуйста на рус грамотно: әрқайсысының массасы 15 г екі кішкене шар ұзындығы 20 см болатын жіптерге ілінген шарларды зарядтағаннан кейін, олар бір-бірімен  60 градусқа ауытқиды. Әр шардың зарядың табындар.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Два маленьких шара,подвешенные на 20 см нитях,каждые массой 15 кг,после того как их зарядили, оттолкнулись на 60 градусов. Найдите заряды обоих шаров.