Переведите пожалуйста на руский Ұялы телефонды сөндіру, @mail-мен хат жіберу, "Әлемге" кіру, электронды пошта,арқылы сөйлесу, достарымды тауып алу,ұзақ пайдаланбау,мазаламау , уақытты өткізу.
Переведите пожалуйста на руский
Ұялы телефонды сөндіру, @mail-мен хат жіберу, "Әлемге" кіру, электронды пошта,арқылы сөйлесу, достарымды тауып алу,ұзақ пайдаланбау,мазаламау , уақытты өткізу.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
выключить сотвый телефон,отправить сообщение с емайлам,входить на земле,разговорить с электрон.почта,нашла друзья,