Переведите пожалуйста на русский : 1.Ұлыстың ұлы күні – Наурыз мерекесімен құттықтауымызды қабыл алыңыздар! 2.Наурыз – жаңару мен жасампаздықтың бастауы. 3.Наурыз әр шаңыраққа шаттығы мен ырысын, береке-бірлігін ала келсін! 4.Ұ...

Переведите пожалуйста на русский : 1.Ұлыстың ұлы күні – Наурыз мерекесімен құттықтауымызды қабыл алыңыздар! 2.Наурыз – жаңару мен жасампаздықтың бастауы. 3.Наурыз әр шаңыраққа шаттығы мен ырысын, береке-бірлігін ала келсін! 4.Ұлыс оң болсын! Ақ мол болсын!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
примите поздравление великому празднику наурыз наурыз это праздник обновления и победы пусть наурыз несет за собой только хорошое с праздником всего хорошего