Переведите пожалуйста на русский : —Сен гүл өсіруді ұнатасың ба? —Иә.Оны қайдан білдің ? –Бөлмең толған гүл ғой. –Қанша жасыңнан бастап гүл өсірумен айналысасың? –Бірінші сыныптан бастап анама гүл суғаруға , егуге көмектестім ....

Переведите пожалуйста на русский : —Сен гүл өсіруді ұнатасың ба? —Иә.Оны қайдан білдің ? –Бөлмең толған гүл ғой. –Қанша жасыңнан бастап гүл өсірумен айналысасың? –Бірінші сыныптан бастап анама гүл суғаруға , егуге көмектестім .Содан бері өзім айналыса бастадым.Гүлдерді қатты ұнатамын . –Үйіңде қанша гүл бар? –Өте көп, санап көрмеппін. –Ерекше жақсы көретін гүлің қайсы? –Өз қолыммен отырғызған , өсірген гүлдерімнің барлығын жақсы көремін. –Гүл өсіру үшін не керек? –Оларды жақсы қарап, баптау керек. Сонда гүл жақсы өседі.Гүлдер адамдарға көтеріңкі көңіл күй сыйлайды . Гүл өсіру –менің сүйікті ісім.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-тебе нравится сажать цветы ? -да , откуда ты узнал ? -у тебя вся комната в цветах - скольки лет ты сидишь цветы ? -в пераом классе я помогала маме полевать и сажать цветы.С тех пор я начала сажать цветы , мне это нравится. -Сколько у тебя цветов дома ? -Очень много , я не считала -какой твой любимый тветок ? -я люблю все цветы которые я сажала -что надо для того чтобы зажать цветы ? -надо за ними смотрет, следить.Если хорошо следить за цветами они будут хорошо расти . (извините но дальше не понятно ! буквы некоторые не показаны) сажать цветы это моё любимое занятие.