ПЕРЕВЕДИТЕ пожалуйста НЕ С ПЕРЕВОДЧИКА 1- Please don’t make so much noise 2- i need to eat something soon 3- i don’t have anywhere to live right now 4- we need to leave soon 5- they don’t need their car any more 6- things are ...

ПЕРЕВЕДИТЕ пожалуйста НЕ С ПЕРЕВОДЧИКА 1- Please don’t make so much noise 2- i need to eat something soon 3- i don’t have anywhere to live right now 4- we need to leave soon 5- they don’t need their car any more 6- things are not so good at work 7- it isn’t true what they said 8-we’re going to get wet
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Пожалуйста, не делай столько шума. 2) Мне нужно что-нибцдь съесть позже. 3) Мне негде жить сейчас 4) Мы должны выйти позже 5) Им больше не нужна их машина 6) Вещи не очень хороши в работе 7) Мы станем мокрыми